stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, ADALENE luxusní sedací souprava s elektrickým výsuvem, 286×207 cm

Hodně žádaný produkt WRSL, ADALENE luxusní sedací souprava s elektrickým výsuvem, 286x207 od odblíbeného výrobce WRSL lze pořídit aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 42 900 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
42 900
Popis produktu

Radost posedět!

Luxusní sedačka Adalene je nejen neuvěřitelně pohodlná, ale i funkční. Sedačka má elektricky výsuvné sedadlo. Díky vysunutí získáte rozklad o velikosti 125×220 cm. K sedačce lze dokoupit doplňkovou matraci na rozklad, díky které získáte prostor pro Váš klidný a spokojený spánek. 

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a polyuretanovou pěnou HR 30040 + N30, díky kterým je pohovka pružná, přizpůsobivá a přesto si udržuje vysokou tvarovou stálost. V opěrné části se nachází o nic méně kvalitnější polyuretanová pěna T21. 

Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.