stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, ALBINO L elegantní rozkládací sedací souprava s úložným prostorem, 243×175 cm

Tento zlevněný produkt WRSL, ALBINO L elegantní rozkládací od top značky WRSL máte možnost nakoupit právě dnes se slevou. Nyní za 22 300 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
22 300
Popis produktu

Jednoduchá sedačka, jednoduchý život.

Sedací souprava Albino L byla stvořena pro život plný čistoty a harmonie. Její design ocení každý, kdo má rád eleganci bez zbytečné opuletnosti. Sedací část soupravy je vyplněná PUR pěnou N30, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina faliste zvyšuje komfort sezení, přizpůsobuje se lidskému tělu, a zároveň je velmi pevná.

Samozřejmostí je úložný prostor o velikosti 17x76x167 cm. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 122×195 cm. K sedací soupravě lze dokoupit doplňkovou matraci na rozklad, díky které získáte prostor pro Váš klidný a spokojený spánek. 

Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Sedačka nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí. Na výběr je i strana rohové části.

Albino L má nožky plastové.
Ve slevě kousek WRSL, ALBINO L elegantní rozkládací sedací souprava s úložným prostorem, 243×175 cm máte možnost nakoupit bezprostředně tu umístěný v sekci sedací soupravy. Vyberte si ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za parádní cenu. U zákazníků oblíbený výrobce WRSL dlouhodobě prodává skvělý sortiment za báječné ceny.