stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, ALBINO XL elegantní rozkládací sedačka do U s úložným prostorem, 162x321x175 cm

Kvalitní a žádaný výrobek WRSL, ALBINO XL elegantní rozkládací sedačka od spolehlivého výrobce WRSL jde nakoupit zde teď za skvělou cenu. Teď v akci 29 200 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
29 200
Popis produktu

Jednoduchá sedačka, jednoduchý život.

Sedací souprava do U Albino XL byla stvořena pro život plný harmonie a čistoty. Její design ocení každý, kdo má rád eleganci bez zbytečné opuletnosti. Sedací část soupravy je vyplněná PUR pěnou N30, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina faliste zvyšuje komfort sezení, přizpůsobuje se lidskému tělu, a zároveň je velmi pevná.

Samozřejmostí je úložný prostor o velikosti 17x76x167 cm. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 122×275 cm. K sedací soupravě lze dokoupit doplňkovou matraci na rozklad, díky které získáte prostor pro Váš klidný a spokojený spánek. 

Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Sedačka nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí. Na výběr je i strana rohové části.

Albino XL má nožky plastové.