stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, BRINE L velká sedací souprava s polohovacími záhlavníky, 223×263 cm

Ve slevě produkt WRSL, BRINE L velká sedací od odblíbeného výrobce WRSL jednoduše můžete sehnat momentálně v naši nabídce za nejnižší cenu! Nyní získáte od 34 400 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
34 400
Popis produktu

Velká sedací souprava Brine L vás nadchne jak pro svoji praktickou stránku, tak i pohodlí, které poskytuje. 

Samozřejmostí je úložný prostor o velikosti 212x87x16 cm. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 122×190 cm. K sedací soupravě lze dokoupit doplňkovou matraci na rozklad, díky které získáte prostor pro Váš klidný a spokojený spánek. 

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a polyuretanovou pěnou N30, díky kterým je pohovka pružná, přizpůsobivá a přesto si udržuje vysokou tvarovou stálost. V opěrné části se nachází o nic méně kvalitnější polyuretanová pěna T1818. 

Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.Tento nejprodávanější produkt jde pořídit právě na našem webu v rubrice sedací soupravy! Nyní můžete najít zlevněné produkty z naší kategorie snadno online. Přední dodavatel WRSL má velmi kvalitní zboží.! Přesvědčte se sami!