stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, BRINE XL moderní sedací souprava ve tvaru U s regulovatelnými záhlavníky, 223x339x173 cm

Ve slevě tento výrobek WRSL, BRINE XL moderní sedací souprava ve tvaru U s od společnosti s dlouholetou tradicí WRSL lze získat v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu! Výhodně za skvělou cenu 45 600 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
45 600
Popis produktu

Moderní sedací souprava ve tvaru U Brine XL vás nadchne jak pro svoji praktickou stránku, tak i pohodlí, které poskytuje. 

Samozřejmostí je úložný prostor o velikosti 212x87x16 cm. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 122×270 cm. K sedací soupravě lze dokoupit doplňkovou matraci na rozklad, díky které získáte prostor pro Váš klidný a spokojený spánek. 

Kostra sedací soupravy je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a polyuretanovou pěnou N30, díky kterým je pohovka pružná, přizpůsobivá a přesto si udržuje vysokou tvarovou stálost. V opěrné části se nachází o nic méně kvalitnější polyuretanová pěna T1818. 

Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.
Tento vynikající produkt jde koupit v pohodě na stránkách v oblíbené sekci sedací soupravy! Nyní najdete zlevněné produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známý dodavatel WRSL dlouhodobě nabízí špičkové zboží. za neuvěřitelně výhodnou cenu.