stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, CALAIS moderní rozkládací pohovka, 230×107 cm

Kvalitní a oblíbený produkt WRSL, CALAIS moderní rozkládací pohovka, 230x107 od předního výrobce WRSL snadno můžete sehnat právě zde ve slevě! Nyní pořídíte za super cenu 20 300 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
20 300
Popis produktu

Pohovka Calais Vás zaujme čistým a minimalistickým designem a díky tomu se hodí do každého interiéru.

Calais disponuje rozkladem typu „DL“, kdy část pohovky se vysune a zádová část se sklopí směrem dolů. V případě potřeby rozložením pohovky získáváte prostor o rozměru 144×200 cm. Samozřejmostí je úložný prostor o velikosti 15x62x187 cm. K pohovce lze dokoupit doplňkovou matraci na rozklad, díky které získáte prostor pro Váš klidný a spokojený spánek. 

Kostra pohovky je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a polyuretanovou pěnou HR 30040 + N30, díky kterým je pohovka pružná, přizpůsobivá a přesto si udržuje vysokou tvarovou stálost. V opěrné části se nachází o nic méně kvalitnější polyuretanová pěna N2444. 

Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.