stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, CALIN rohová sedačka, 277×189 cm

Hodně povedený výrobek WRSL, CALIN rohová sedačka, od značky se skvělou pověstí WRSL lze získat zde za extra cenu! Právě teď za cenu 33 500 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
33 500
Popis produktu

Moderní sedací souprava s funkcí rozkladu a možností následného spánku o ploše 141×217 cm. Součástí sedačky je i úložný prostor, regulovatelné záhlavníky a dva dekorační polštářky.

Calin nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí. Na výběr je i strana rohové části.

Konstrukce sedací soupravy je tvořená kombinací masivního dřeva a dřevotřísky. Calin je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která se řadí mezi středně měkké pěny se zvýšenou pružností a samozřejmě pružinami faliste.

Sedačka je celočalouněná, a proto bude vypadat dobře i uprostřed místnosti. Levný produkt WRSL, CALIN rohová sedačka, 277×189 cm dostanete bez obtíží u nás v populární rubrice sedací soupravy. Podívejte se na jiné zboží z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu! To ale však není vše, máme toho více! U nás totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele WRSL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce WRSL dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky.! Však to vidíte sami!