stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, CALIN XL sedací souprava ve tvaru U, 333x210x189 cm

Hodně oblíbený produkt WRSL, CALIN XL sedací souprava od společnosti s předním postavením na trhu WRSL získáte zrovna dneska až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte od 46 300 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
46 300
Popis produktu

Moderní sedací souprava s funkcí rozkladu a možností následného spánku o ploše 141×217 cm. Součástí sedačky je i úložný prostor, regulovatelné záhlavníky a dva dekorační polštářky.

Calin nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí. Na výběr je i strana rohové části.

Konstrukce sedací soupravy je tvořená kombinací masivního dřeva a dřevotřísky. Calin je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která se řadí mezi středně měkké pěny se zvýšenou pružností a samozřejmě pružinami faliste.

Sedačka je celočalouněná, a proto bude vypadat dobře i uprostřed místnosti. Tento vynikající kousek WRSL, CALIN XL sedací souprava ve tvaru máte možnost nakoupit zrovna tady na stránkách umístěný v rubrice sedací soupravy. Nyní si můžete pořídit ještě jiné výrobky z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele WRSL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.