stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, DUSTIN Rohová sedačka 245x173cm

Velmi oblíbený výrobek WRSL, DUSTIN Rohová sedačka od dodavatele zboží WRSL můžete pořídit aktuálně extra výhodně. Akční cena 20 200 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
20 200
Popis produktu

Ten, kdo říká, že za peníze si štěstí nekoupíš jednoduše neví, kde nakupovat. Elegantní rozkládací sedačka Dustin bude ideální pro všechny, kteří oceňují kvalitu a čistotu designu bez zbytečných přikrášlení.

Kostra rohové sedačky je tvořená kombinací masivního borovicového dřeva a MDF desky, která je velmi pevná a stabilní. Sedací část soupravy je vyplněná PUR pěnou N30, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina faliste zvyšuje komfort sezení, přizpůsobuje se lidskému tělu, a zároveň je velmi pevná. Opěrnou část tvoří kvalitní PUR pěna T21. Nožky má Dustin plastové.

Souprava je samozřejmě rozkládací, takže se nemusíte bát nečekaných návštěv. Díky svému velkému úložnému prostoru pojme vše, co jste dosud neměli kam schovat. Zadní stranu má sedačka čalouněnou. Dustin nabízí možnost vybrat si druh i barvu látky dle vlastního vkusu – více infa ZDE.