stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, KAMILA MINI moderní rohová sedací souprava s nastavitelnou hloubkou sezení, 260×175 cm

Kvalitní a žádaný produkt WRSL, KAMILA MINI moderní rohová sedací souprava s nastavitelnou hloubkou sezení, od kvalitního výrobce WRSL máte možnost dostat tady a teď za výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 47 000 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
47 000
Popis produktu

Moderní rohová sedací souprava s nastavitelnou hloubkou sezení (na elektřinu).

Sedačka nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí. Na výběr je i strana rohové části.

Konstrukce sedací soupravy Kamila MINI je tvořená kombinací masivního dřeva a dřevotřísky. Sedačka je vyrobená z kvalitní pěny HR (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí. Pružina typu faliste zvyšuje komfort soupravy a celkově podporuje funkci HR pěny. Nožky má plastové.

Kamila MINI je celočalouněná.Hodně prodávaný produkt WRSL, KAMILA MINI moderní rohová sedací souprava s nastavitelnou hloubkou sezení, 260×175 můžete nakoupit již dnes tu v populární sekci sedací soupravy! Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! U zákazníků oblíbený výrobce WRSL vám nabízí špičkové výrobky.. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.