stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, KIRA L luxusní sedací souprava s elektrickým výsuvem sedáku, 296×227 cm

Tento vynikající produkt WRSL, KIRA L luxusní sedací souprava s elektrickým od společnosti se zárukou kvality WRSL je k dostání zde nyní téměř zdarma! Nyní pořídíte za super cenu 50 900 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
50 900
Popis produktu

Radost posedět!

Luxusní sedačka Kira L je nejen neuvěřitelně pohodlná, ale i funkční. Kira L Vás nadchne nejen svou praktickou stránkout, ale i velmi kvalitním zpracováním. Sedačka má elektricky výsuvné sedadlo. Díky vysunutí získáte rozklad o velikosti 88×216 cm. Samozřejmostí je také úložný prostor o velikosti 19 x 96 x 112 cm. Výhodou jsou i polohovatelné opěrky hlavy. Díky opěrkám můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám.

Konstrukce sedací soupravy Kira L je tvořená kombinací masivního dřeva a dřevotřísky. Sedačka je vyrobená z kvalitní pěny HR (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí. Pružina typu faliste zvyšuje komfort soupravy a celkově podporuje funkci HR pěny.

Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Sedačka nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí. Na výběr je i strana rohové části.