stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, KIRA MINI luxusní sedací souprava s elektrickým výsuvem sedáku, 275×182 cm

Často hledaný produkt WRSL, KIRA MINI luxusní sedací souprava s elektrickým výsuvem sedáku, 275x182 od přední značky WRSL máte možnost najít právě nyní na našich stránkách extra výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 35 100 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
35 100
Popis produktu

Radost posedět!

Luxusní sedačka Kira mini je nejen neuvěřitelně pohodlná, ale i funkční. Kira mini Vás nadchne nejen svou praktickou stránkout, ale i velmi kvalitním zpracováním. Sedačka má elektricky výsuvné sedadlo. Díky vysunutí získáte rozklad o velikosti 88×220 cm. Samozřejmostí je také úložný prostor o velikosti 17 x 71 x 132 cm. Výhodou jsou i polohovatelné opěrky hlavy. Díky opěrkám můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám.

Konstrukce sedací soupravy Kira mini je tvořená kombinací masivního dřeva a dřevotřísky. Sedačka je vyrobená z kvalitní pěny HR (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí. Pružina typu faliste zvyšuje komfort soupravy a celkově podporuje funkci HR pěny.

Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Sedačka nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí. Na výběr je i strana rohové části.Výjimečný kousek WRSL, KIRA MINI luxusní sedací souprava s elektrickým výsuvem sedáku, 275×182 můžete sehnat mimo jiné tady a teď na našich stránkách v populární kategorii sedací soupravy! Mrkněte na ještě jiné produkty z této oblíbené sekce v akci! Populární značka WRSL vám poskytuje skvělý sortiment. za mimořádně nízkou cenu!