WRSL, LOS ANGELES moderní lenoška, 68×170 cm

Nejprodávanější produkt WRSL, LOS ANGELES moderní od dodavatele s dlouholetou historií WRSL jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. Stojí teď u nás 10 300 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
10 300

Popis produktu

Existuje snad nějaké lepší místo, kde se natáhnout a odpočívat? Lenoška Los Angeles poskytne nejen dostatek prostoru pro relaxaci, ale dodá vašemu interiéru osobitý šarm.

Lenoška je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou (PUR), která se vyznačuje vysokou prodyšností, tvarovou stálostí i delší životností. Jde o antialergický materiál, který nepodporuje výskyt roztočů, plísní a bakterií. Pružina typu faliste funkci pěny znásobňuje.

Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho domova. Tento vynikající produkt WRSL, LOS ANGELES moderní lenoška, 68×170 seženete lehce tady u nás ve známé kategorii nábytek. Nyní si můžete pořídit skvělé zboží z této rubriky za příznivou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Mrkněte na více produktů od výrobce WRSL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.