stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, MARIA 2 XL velká moderní sedací souprava ve tvaru U s regulovatelnými záhlavníky, 314x398x179 cm

Hodně oblíbený kousek WRSL, MARIA 2 XL velká moderní sedací souprava ve tvaru U s od značky s dlouholetou tradicí WRSL pohodlně nakoupíte tady ve výhodné akci. Levně za cenu 65 900 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
65 900
Popis produktu

Velká sedací souprava Maria 2 XL vás nadchne jak pro svoji praktickou stránku, tak i pohodlí, které poskytuje. 

Sedačka je vyplněna kvalitní PUR pěnou, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort soupravy a celkově podporuje funkci HR pěny.

Kombinace materiálů je velmi atraktivní a její barevná provedení hrají prim jak pro fanoušky sofistikované elegance, tak pro milovníky jednoduchých stylů. Vybírat můžete z hotových variant nebo si zvolit vlastní druh a barvu látky. Tento kvalitní a levný výrobek WRSL, MARIA 2 XL velká moderní sedací souprava ve tvaru U s regulovatelnými záhlavníky, 314x398x179 cm jde koupit rovnou tu na stránkách v oblíbené kategorii sedací soupravy. Najděte si podobné kousky z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci! To ale však není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce WRSL. Výběr toho nejlepšího najdete níže.