stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, MONTANA DELUXE Pohovka, 256x106cm

Oblíbený produkt WRSL, MONTANA DELUXE Pohovka, od naší známé značky WRSL snadno pořídíte aktuálně na webu trvale výhodně! Aktuálně v akci za 19 800 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
19 800
Popis produktu

Pohovka představuje v malé domácnosti takovou – v dobrém slova smyslu – holku pro všechno. Sedíme na ní, ležíme, povalujeme se, učíme nebo jen chytáme lelky. Dejte si říct a vyzkoušejte kvalitu v každém milimetru pohovky Montana deluxe!

Kostra pohovky je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a polyuretanovou pěnou HR 30040 + N30, díky kterým je pohovka pružná, přizpůsobivá a přesto si udržuje vysokou tvarovou stálost. V opěrné části se nachází o nic méně kvalitnější polyuretanová pěna T16.

Montana deluxe je rozkládací (funkce automat) a nabízí spací plochu 202×155 cm. Má samozřejmě úložný prostor, kde schováte vše, co nechcete mít na očích. Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.