WRSL, MONTANA deluxe Rohová sedačka, 310x193cm

Hodně oblíbený produkt WRSL, MONTANA deluxe Rohová od výrobce s dobrým jménem WRSL k dostání v naší aktuální nabídce trvale výhodně! Pouze nyní za 26 400 Kč.
WRSL
Značka: WRSL
26 400 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Sedací soupravy představují v domácnosti takovou – v dobrém slova smyslu – holku pro všechno. Sedíme na ní, ležíme, povalujeme se, učíme nebo jen chytáme lelky. Dejte si říct a vyzkoušejte kvalitu v každém milimetru sedačky Montana!

Kostra sedačky je tvořena kombinací MDF laminované desky s masivním borovicovým dřevem, které nabízí pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a polyuretanovou pěnou HR 30040 + N30, díky kterým je sedačka pružná, přizpůsobivá a přesto si udržuje vysokou tvarovou stálost. V opěrné části se nachází o nic méně kvalitnější polyuretanová pěna T16. Nožky jsou plastové.

Montana je rozkládací (funkce automat) a nabízí spací plochu 256×135 cm. Má samozřejmě úložný prostor, kde schováte vše, co nechcete mít na očích. Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Polštářky jsou na zip. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.

Strana sedačky Montana je univerzální – to znamená, že roh se dá namotnovat na levou i pravou stranu.