WRSL, ODETTE Rohová sedačka 264x179cm

Unikátní a žádaný kousek WRSL, ODETTE Rohová sedačka od společnosti WRSL snadno seženete momentálně v naši nabídce za skvělou cenu. Teď v akci 23 500 Kč.
WRSL
Značka: WRSL
23 500 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Posedět, poležet si, případně na ní i přespat – požadavky na sedačky jsou v každé domácnosti stejné. Naplnit je teď můžete s elegantní sedačkou Odette!

Sedací souprava je samozřejmě rozkládací a disponuje úložným prostorem. Zadní stranu má čalouněnou, takže ji můžete s klidem umístit jak do rohu, tak do středu místnosti.

Odette je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která se řadí mezi středně tuhé pěny se zvýšenou pružností. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Souprava nabízí také možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaší domácnosti. Hodně prodávaný kus WRSL, ODETTE Rohová sedačka 264x179cm můžete získat bezstarostně tady na našich stránkách v populární kategorii sedací soupravy! Nyní koupíte akční výrobky ve zmiňované kategorii na pár kliknutí! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další kvalitní produkty od výrobce WRSL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka WRSL dodává vysoce kvalitní sortiment !