WRSL, PATRICIE Sedací souprava 3+2+1

Oblíbený a akční kus WRSL, PATRICIE Sedací souprava od známého dodavatele WRSL je k dispozici tady teď právě pořád výhodně. Nabídky od 46 400 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
46 400

Popis produktu

Majestátní sedací souprava Patricie nabudí ve vašem interiéru trochu té venkovské atmosféry.

Soupravu už od pohledu charakterizují zaoblené hrany, masivní zádové opěrky a dřevěné prvky. Rustikální sedací souprava je V sedací i opěrné části vyplněná PUR pěnou, která se řadí mezi středně tuhé výplně se zvýšenou pružností.

Sestava se v základní verzi skládá z rozkládací trojpohovky 3F, dvojpohovky bez funkce rozkládání a křesla. V případě potřeby je možné zakoupit trojpohovku bez funkce rozkládání.

Patricie nabízí možnost měnit druh a barvu látky podle svých preferencí. V případě sedací soupravy lze také měnit dekor dřeva. Unikátní kus WRSL, PATRICIE Sedací souprava můžete nakoupit právě teď tady na našich stránkách ve známé kategorii sedací soupravy. Nyní můžete získat parádní zboží z této známé rubriky za rozumné peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další skvělé kousky od dodavatele WRSL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.