stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, PONTE L elegantní rozkládací sedací souprava s úložným prostorem, 246×175 cm

Tento akční kus WRSL, PONTE L elegantní rozkládací sedací souprava od oblíbené značky WRSL máte možnost najít zde teď právě za příznivou cenu. Výhodně za skvělou cenu 26 200 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
26 200
Popis produktu

Jednoduchá sedačka, jednoduchý život.

Sedací souprava Ponte L byla stvořena pro život plný harmonie a čistoty. Její design ocení každý, kdo má rád eleganci bez zbytečné opuletnosti. Sedací část soupravy je vyplněná PUR pěnou N30, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina faliste zvyšuje komfort sezení, přizpůsobuje se lidskému tělu, a zároveň je velmi pevná.

Samozřejmostí je úložný prostor o velikosti 14x76x160 cm. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 194×122 cm. K sedací soupravě lze dokoupit doplňkovou matraci na rozklad, díky které získáte prostor pro Váš klidný a spokojený spánek. 

Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Sedačka nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí. Na výběr je i strana rohové části.

Ponte L má nožky plastové.
Oblíbený a kvalitní výrobek lze pořídit snadno tady u nás ve známé sekci sedací soupravy. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této populární rubriky za výhodné peníze! Naše nabídka je široká, u nás najdete více skvělých kousků od značky WRSL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel WRSL vám poskytuje top výrobky..