stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, VANAH moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem, 250×105 cm

Tento kvalitní výrobek WRSL, VANAH moderní rozkládací originál od výrobce WRSL je k dostání momentálně na webu opravdu výhodně! Zrovna nyní za cenu 27 000 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
27 000
Popis produktu

Pohovka VANAH je vytvořena pro lidi, kteří hledají do svého obývacího pokoje nábytek s originálním designem.

Pohovce nechybí úložný prostor a rozkládací funkce, která nabízí rozměr spací plochy 198×150 cm. Konstrukci tvoří borovicové dřevo a dřevotřísková deska.

Vanah je vyplněna kvalitní PUR pěnou, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu – měkkost posedu.

U pohovky Vanah je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku Často hledaný kousek WRSL, VANAH moderní rozkládací pohovka s úložným můžete najít právě tady na našich stránkách v kategorii sedací soupravy! Pořiďte si ještě ostatní kousky z naší kategorie v akci! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další zboží značky WRSL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka WRSL pro vás připravuje prvotřídní výrobky. za parádní ceny! Nové kousky každý den!