stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, VIGNOLA rozkládací pohovka s úložným prostorem, 226×101 cm

Velmi oblíbený kousek WRSL, VIGNOLA rozkládací pohovka od dodavatele s dlouholetou historií WRSL jednoduše naleznete tady nyní za mimořádně nízkou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 19 600 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
19 600
Popis produktu

Retro bylo, je a vždy bude vždy velmi oblíbené. Inspiruje se léty prověřeným designem a nasajte vůni starých dobrých časů.

Pohovka Vignola disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 200×140 cm. K sedací soupravě lze dokoupit doplňkovou matraci na rozklad, díky které získáte prostor pro Váš klidný a spokojený spánek. 

Sedací část soupravy je vyplněná PUR pěnou N30, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina faliste zvyšuje komfort sezení, přizpůsobuje se lidskému tělu, a zároveň je velmi pevná.

Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.

Vignola má nožky plastové.