stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, VIGO moderní lenoška s otočným mechanismem, 78×163 cm

Unikátní a žádaný produkt WRSL, VIGO moderní lenoška s otočným mechanismem, od top výrobce WRSL máte možnost dostat tady a teď až neuvěřitelně levně! Výhodně za skvělou cenu 17 100 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
17 100
Popis produktu

Lenošku VIGO ocení každý, kdo si potrpí nejen na pohodlí, ale i moderní designu.

Lenoška zaujme nejen svým designem, ale i funkčností. Nadchne vás otočná základna na kovové desce, integrovaný polštářek pod hlavu, loketní opěrka a dřevěná polička. Stranu poličky lze měnit. 

Kostra lenošky je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Vyplněná je PUR pěnou N30, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina faliste zvyšuje komfort sezení, přizpůsobuje se lidskému tělu, a zároveň je velmi pevná.

Vigo nabízí možnost vybrat si druh i barvu látky dle vlastního vkusu. Tento kvalitní a levný produkt jde nakoupit již dnes tady na našem webu v populární kategorii lenošky! Nyní koupíte zlevněné produkty ze zmíněné kategorie ve slevě. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více skvělých kousků značky WRSL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.