stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, AMADEO boxspring postel 90×200 cm

Nejprodávanější produkt ZET, AMADEO boxspring postel pocházející od značky ZET je k sehnání na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Pouze nyní za 9 200 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
9 200
Popis produktu

Jednolůžková boxspring postel Amadeo je vše, o čem může jednotlivec snít. 

Jedná se o kontinentální postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem. 

Postel má úložný prostor, pod kterého se vybírá umístění strany otevírání – pravá / levá. Oblíbený a kvalitní produkt jde nakoupit bezstarostně tady na našich stránkách ve známé sekci postele. Vyhledejte si zlevněné zboží z naší rubriky ve výhodné akci. To ovšem není vše, máme toho více! Podívejte se také na více kvalitních produktů od výrobce ZET. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka ZET nabízí prvotřídní výrobky .