stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, APIRO kontinentální postel boxspring 200×200 s úložným prostorem

Výjimečný a žádaný produkt ZET, APIRO kontinentální postel boxspring 200x200 s úložným od výrobce ZET snadno pořídíte teď za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 16 200 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
16 200
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Apiro má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat. Tento velmi oblíbený produkt ZET, APIRO kontinentální postel boxspring 200×200 s je k dispozici také na webu umístěný v rubrice postele. Mrkněte na další produkty z naší kategorie za nejlepší ceny! Přední výrobce ZET vám představuje velmi kvalitní sortiment.! Nakupujte výhoděn u nás! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další kvalitní produkty značky ZET. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.