stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, BOLERO kontinentální boxspring postel 180×200

Tento žádaný produkt ZET, BOLERO kontinentální boxspring postel od společnosti se zárukou kvality ZET jednoduše můžete najít právě nyní na našich stránkách extra výhodně! Nabídky již od 20 300 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
20 300
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní. Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Manželská postel typu boxspring Bolero  si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Model ocení příznivci nedbalé elegance a minimalismu, kteří hledají záruku pohodlí. Hodí se také pro závodníky ve spánku na dlouhou trať. 🙂 Tento velmi žádaný výrobek ZET, BOLERO kontinentální boxspring postel 180×200 máte možnost sehnat bez obtíží tady na stránkách v oblíbené rubrice postele. Nyní získáte ještě další produkty z této populární rubriky za outletovou cenu.