stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, BOLERO kontinentální boxspring postel 200×200

Oblíbený a kvalitní produkt ZET, BOLERO kontinentální boxspring od dodavatele s dobrým jménem ZET jde nakoupit tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídka již od 19 686 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
19 686
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní. Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Manželská postel typu boxspring Bolero  si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Model ocení příznivci nedbalé elegance a minimalismu, kteří hledají záruku pohodlí. Hodí se také pro závodníky ve spánku na dlouhou trať. 🙂
Tento žádaný produkt ZET, BOLERO kontinentální boxspring postel 200×200 najdete v pohodě tu v oblíbené rubrice postele! Získejte ještě ostatní kusy z této populární kategorie za výborné peníze! Populární dodavatel ZET má k dispozici prvotřídní sortiment ! Nakupujte výhoděn u nás! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky ZET. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.