stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, BRUCE boxspring postel 90×200 s úložným prostorem

Velmi prodávaný produkt ZET, BRUCE boxspring postel 90x200 od našeho výrobce ZET lze sehnat již dnes za výprodejovou cenu! Nabídka od 9 200 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
9 200
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Bruce má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat.
Výjimečný kousek máte možnost získat snadno tady na našich stránkách zařazený v rubrice postele. Máme pro vás vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie na pár kliknutí. Přední výrobce ZET svým zákazníkům nabízí kvalitní sortiment za opravdu výhodné peníze! U nás nabízíme více, mrkněte na další kvalitní zboží od značky ZET. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.