stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, DETROIT kontinentální postel boxspring 140×200

Ve slevě produkt ZET, DETROIT kontinentální postel boxspring od společnosti se zárukou kvality ZET jde koupit bezpečně online za výhodnou cenu! Výhodně za 12 100 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
12 100
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Detroit má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat.Kvalitní a levný výrobek ZET, DETROIT kontinentální postel pořídíte snadno tady na našem webu zařazený v rubrice postele. Nyní koupíte podobné produkty z této oblíbené sekce za super ceny! Oblíbený dodavatel ZET vyrábí vysoce kvalitní sortiment. za výborné peníze. Nakupujte výhoděn u nás. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na více kousků od dodavatele ZET. Výběr toho nejlepšího najdete níže.