stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, FERNO kontinentální postel boxspring 180×200 s úložným prostorem

Zcela unikátní výrobek ZET, FERNO kontinentální postel boxspring 180x200 s úložným od společnosti ZET lze pořídit u nás se slevou. Akční cena 14 900 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
14 900
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Ferno má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat. Tento velmi oblíbený produkt ZET, FERNO kontinentální postel boxspring 180×200 s úložným prostorem dostanete snadno na našich stránkách zařazený v rubrice postele! Nyní najdete akční výrobky z naší rubriky ve výprodejové akci! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od značky ZET. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.