stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, HEINE kontinentální postel boxspring 160×200

Zlevněný výrobek ZET, HEINE kontinentální postel od kvalitní značky ZET pohodlně pořídíte tady a teď právě až neuvěřitelně levně. Produkt koupíte teď u nás za 14 100 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
14 100
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Heine má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat.Tento zlevněný produkt ZET, HEINE kontinentální postel boxspring 160×200 můžete dostat prostě tady na webu umístěný v rubrice postele. Nyní můžete najít parádní produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka ZET pro vás připravuje vynikající sortiment. za extra ceny. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další kousky od dodavatele ZET. Najdete je níže na této stránce.