stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, LUIS kontinentální postel boxspring 140×200 s úložným prostorem

Tento kvalitní produkt ZET, LUIS kontinentální postel boxspring 140x200 s úložným od skvělého výrobce ZET můžete dostat teď pořád výhodně. Akční cena již od 14 900 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
14 900
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Casino má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat.Tento žádaný produkt ZET, LUIS kontinentální postel boxspring pořídíte taky na stránkách v populární rubrice postele! Nyní můžete najít skvělé kousky z naší rubriky ve výhodné akci! Tento vyjímečný výrobce ZET pro své zákazníky nabízí top sortiment.. Nakupujte výhoděn u nás. To není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další produkty od značky ZET. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.