stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, LUIS kontinentální postel boxspring 160×200 s úložným prostorem

Tento kvalitní a žádaný produkt ZET, LUIS kontinentální postel boxspring 160x200 s od našeho známého výrobce ZET snadno seženete u nás nyní opravdu výhodně. Levně za cenu 15 400 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
15 400
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Casino má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat.
Výjimečný produkt ZET, LUIS kontinentální postel boxspring 160×200 s úložným prostorem dostanete nyní tady u nás v oblíbené kategorii postele! Mrkněte na podobné produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu! Věhlasná značka ZET pro vás vyrábí špičkové výrobky ! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce ZET. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.