stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, MONTORIO 140×200 elegantní čalouněná postel s prošitím

Tento žádaný výrobek ZET, MONTORIO 140x200 elegantní čalouněná postel od kvalitního výrobce ZET lze zakoupit teď téměř zdarma! Výhodně za skvělou cenu 11 900 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
11 900
Popis produktu

Postel Montorio 140×200 zaujme na první pohled svou elegancí a decentností. Nádech retra jí dodává prošití na čele i korpusu postele. 

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem a dřevotřísky. Její součástí je dřevěný rošt, nikoliv však matrace.Součástí postele je samozřejmě i úložný prostor.

Postel vám bude dodána v demontovaném stavu s návodem na složení v celkem 4 dílech. Dostupná je ve čtyřech rozměrech spací plochy podle toho, jaká vám nejlépe vyhovuje.

Postel nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí. Často hledaný produkt najdete taky tady na našem webu umístěný v rubrice postele. Vyberte si zlevněné kousky ze zmíněné rubriky za internetové ceny. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více produktů značky ZET. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce ZET má v nabídce vysoce kvalitní produkty ! Nové kousky každý den!