stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, MONTORIO 160×200 elegantní čalouněná postel s prošitím

Oblíbený a kvalitní výrobek ZET, MONTORIO 160x200 elegantní čalouněná postel od výrobce s mnohaletou tradicí ZET lze koupit v aktuální nabídce za extra cenu. Nyní pořídíte jen za 12 900 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
12 900
Popis produktu

Postel Montorio 160×200 zaujme na první pohled svou elegancí a decentností. Nádech retra jí dodává prošití na čele i korpusu postele. 

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem a dřevotřísky. Její součástí je dřevěný rošt, nikoliv však matrace.Součástí postele je samozřejmě i úložný prostor.

Postel vám bude dodána v demontovaném stavu s návodem na složení v celkem 4 dílech. Dostupná je ve čtyřech rozměrech spací plochy podle toho, jaká vám nejlépe vyhovuje.

Postel nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí.
Unikátní produkt dostanete právě tu na stránkách umístěný v rubrice postele! Připravili jsme pro vás akční produkty ve zmíněné sekci za extra cenu. Věhlasná značka ZET vám představuje velmi kvalitní produkty.! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To však není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete více kousků od výrobce ZET. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.