stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, MONTORIO 200×200 elegantní čalouněná postel s prošitím

Velmi oblíbený produkt ZET, MONTORIO 200x200 elegantní od značky s tradicí a dobrou pověstí ZET lze zakoupit právě nyní za výborné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 14 900 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
14 900
Popis produktu

Postel Montorio 200×200 zaujme na první pohled svou elegancí a decentností. Nádech retra jí dodává prošití na čele i korpusu postele. 

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem a dřevotřísky. Její součástí je dřevěný rošt, nikoliv však matrace.Součástí postele je samozřejmě i úložný prostor.

Postel vám bude dodána v demontovaném stavu s návodem na složení v celkem 4 dílech. Dostupná je ve čtyřech rozměrech spací plochy podle toho, jaká vám nejlépe vyhovuje.

Postel nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí.
Velmi oblíbený produkt máte možnost sehnat přímo tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice postele. Nyní můžete získat oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie za parádní cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky ZET. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce ZET dlouhodobě nabízí skvělý sortiment.!