stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, NOCETO 160×200 elegantní čalouněná postel s prošitím

Zcela unikátní produkt ZET, NOCETO 160x200 elegantní čalouněná od kvalitní značky ZET pořídíte aktuálně za báječnou cenu. Nabídka od 12 300 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
12 300
Popis produktu

Postel Noceto 160×200 zaujme na první pohled především svým prošívaným čelem, které posteli dodává nádech retra. Celkově postel působí velice elegantně a decetně. 

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem a dřevotřísky. Její součástí je dřevěný rošt, nikoliv však matrace.Součástí postele je samozřejmě i úložný prostor.

Postel vám bude dodána v demontovaném stavu s návodem na složení v celkem 4 dílech. Dostupná je ve čtyřech rozměrech spací plochy podle toho, jaká vám nejlépe vyhovuje.

Postel nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí.Tento levný výrobek naleznete také tu na webu v populární sekci postele. Vyberte si oblíbené výrobky z této populární kategorie za akční cenu! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další vybrané produkty od značky ZET. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.