stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, TERMI kontinentální postel boxspring 140×200 s úložným prostorem

Tento velmi žádaný výrobek ZET, TERMI kontinentální postel boxspring 140x200 s úložným od přední značky ZET můžete najít tady a teď právě opravdu levně. Zrovna teď v akci za 13 900 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
13 900
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Termi má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat.
Zlevněný produkt ZET, TERMI kontinentální postel boxspring 140×200 s úložným prostorem lze sehnat aktuálně na našem webu v rubrice postele. Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné rubrice za super cenu. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky ZET. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.