stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, TERMI kontinentální postel boxspring 180×200 s úložným prostorem

Vynikající produkt ZET, TERMI kontinentální postel boxspring 180x200 s od značky s tradicí a dobrou pověstí ZET jednoduše můžete sehnat zde nyní za extra cenu! Právě teď za cenu 14 900 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
14 900
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Termi má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat.
Tento unikátní výrobek ZET, TERMI kontinentální postel boxspring můžete dostat přímo tady na našich stránkách v populární sekci postele. Nyní koupíte podobné výrobky z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce ZET vám představuje vysoce kvalitní zboží se zárukou dlouhé životnosti! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! U nás najdete další prověřené produkty od výrobce ZET. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.