stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, VALERA 180×200 moderní čalouněná postel s úložným prostorem

Vysoce kvalitní produkt ZET, VALERA 180x200 moderní čalouněná postel od značky ZET snadno najdete tady a teď právě v bezva akci! Stojí teď u nás 13 900 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
13 900
Popis produktu

Pokud si lámete hlavu, v jakém stylu si vybavit ložnici, postel Valera 180×200 vám vytrhne trn z paty. Moderní postel Valera zaujme na první pohled luxusním vzhledem a minimalistickým provedením.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem a dřevotřísky. Její součástí je dřevěný rošt, nikoliv však matrace.Součástí postele je samozřejmě i úložný prostor.

Postel vám bude dodána v demontovaném stavu s návodem na složení v celkem 4 dílech. Dostupná je ve čtyřech rozměrech spací plochy podle toho, jaká vám nejlépe vyhovuje.

Postel nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých preferencí.Hodně žádaný produkt ZET, VALERA 180×200 moderní čalouněná lze zakoupit rovnou na našem webu v oblíbené rubrice postele. Máme pro vás další výrobky z této sekce za extra cenu. U zákazníků oblíbený výrobce ZET pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží. za neuvěřitelně výhodnou cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další kvalitní zboží značky ZET. Výběr toho nejlepšího najdete níže.