stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, ZITA kontinentální postel boxspring 140×200 s úložným prostorem

Kvalitní a levný výrobek ZET, ZITA kontinentální postel boxspring 140x200 s od značky s dlouholetou historií ZET pohodlně seženete zde teď právě za skvělou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 14 900 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
14 900
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Zita má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat. Kvalitní a velmi žádaný produkt lze nakoupit právě zde tady a teď na našem webu v populární kategorii postele! Vyberte si ostatní výrobky z této známé rubriky na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele ZET. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.