stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, ZITA kontinentální postel boxspring 160×200 s úložným prostorem

Hodně žádaný produkt ZET, ZITA kontinentální postel boxspring 160x200 s úložným od značky ZET snadno můžete sehnat právě zde za akční cenu! Nyní můžete mít za 15 900 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
15 900
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Zita má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat.
Super kousek ZET, ZITA kontinentální postel máte možnost získat taky tady na webu v sekci postele. Nyní koupíte akční zboží z této oblíbené kategorie v bezva akci! Možná hledáte něco jiného, máme toho více! U nás totiž najdete další prověřené kousky značky ZET. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce ZET vám poskytuje kvalitní výrobky.!