stylovy-nabytek-adamec.cz

ZET, ZITA kontinentální postel boxspring 180×200 s úložným prostorem

Tento žádaný produkt ZET, ZITA kontinentální postel od výrobce se skvělou pověstí ZET je k sehnání zrovna za extra cenu! Momentálně v akci za 17 400 Kč.
ZET
Ověřit dostupnost »
Značka: ZET
17 400
Popis produktu

Velkým trendem se v poslední době stávají postele Boxspring, které jsou už od prvního pohledu velmi elegantní a noblesní.

Kontinentální postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci.

Základním prvkem je masivní rám postele, tvořený primárně borovicovým dřevem. Zita má matraci tvořenou pružinovým systémem a PUR pěnou o hustotě T-25. Poslední vrstvou je svrchní podložka neboli topper s pěnovou výplní. Ten lze v případě potřeby sundat a vyprat.
Výjimečný produkt ZET, ZITA kontinentální postel boxspring 180×200 s úložným prostorem dostanete právě zde tady u nás v rubrice postele. Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci jednoduše online. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky ZET. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce ZET vám nabízí špičkové výrobky.! Však to vidíte sami!